Účes na podporu osobnosti

Stříhání vlasů vnímám jako rituál.

Je to rituál pouštění toho, co už není potřeba dáváme si záměr jak se chceme cítit. 

Miluji kreativitu a stříhání vlasů nebo svatební účes je pro mě krásná, hravá tvořivost.

„Ne co prožíváme, ale jak pociťujeme to, co prožíváme vytváří náš osud." M.EBNER- ESCHENBACH

Stříhaní jako rituál? 

 • Co to znamená?
  Není to klasické stříhání jako když přijdete ke kadeřnici a řeknete tady u uší to chci zkrátit o 2 cm a vzadu mi to nechte delší. Naopak - je to rituál pouštění toho co už není potřeba se záměrem jak se chceme cítit, který během stříhání energeticky vkládám do vašich vlasů.
 • Co se bude dít?
  Než budeme stříhat a upravovat vlasy, popovídáme si. Zeptám se vás jak se vám daří, zda je něco ve vašem životě co už nechcete, co jste připraveni a chcete pustit nebo odevzdat nějakou těžkou situaci. Dle přání, ale není nutné. Pak přijde nejdůležitěší otázka: "Jak se chcete citít.?" To je potřeba abyste věděli. Chcete se cítit žensky, roštácky, jemně, sexy... atd. A už začínáme.. 🙂
 • Budu vědět dopředu jakou délku budu mít? Můžu si říct?
  Ano. Nemusíte se bát, že vezmu nůžky a začnu tvořit bez vašeho souhlasu. Během rozhovoru mě napadne jak by to mohlo vypadat a zkonzultujeme to. Když během stříhání mě příjde i jiná možnost nebo dle mého názoru podle kvality vlasů lepší varianta opět to s vámi zkonzultuji.
 • Můžu si přinést obrázek jak chci ostříhat?
  Ukázat mi ho můžete pro inspiraci, styl či představu. Ale už dávno nestříhám přesně podle obrázků, protože na obrázku vidíte modelku, která je upravená, namalovaná, načesaná, má svoje husté vlasy a vy máte třeba velmi jemné. Když ostříhám naprosto stejnou délku a střih dvěma odlišným osobám i účesy pak vypadají jinak. Někomu to slušet bude a někomu zase ne.
 • Kam mohu na tento rituál přijít?
  Nyní žiji v Praze. Přijedu za vámi a vše se bude odehrávat v pohodlí vašeho domova v Praze. Pokud bydlíte mimo Prahu a máte zájem o tento stříhací rituál, domluvte se s minimálně dalšími třemi kamarádkami, které by tento způsob také zajímal a já si ráda udělám výlet za vámi. Vše je na dohodě.
 • Jaká je cena?
  Cena stříhacího rituálu se pohybuje od 1000,- do 1500,- podle délky vlasů, hustoty vlasů, času atd. takže dopředu vám to nemohu přesně říct. Částka za dopravu a čas strávený na cestě k vám a zpět se platí zvlášt.

monika@monikakudelova.cz

+420 608 419 486

 

Co říkají ženy po stříhání? 

Děkuju moc Moni za nádhernou změnu 🙏🥰 Když si stříháme vlasy, tak vždy odchází kousíček naší minulosti a vlasy nám tak dávají možnost pustit vše, co už nemusíme dál s sebou nosit. Přesně takovou pomoc mi teď ty moje daly, abych mohla být opravdu sama sebou. A já děkuju Tobě za Tvé citlivé vnímání i naslouchání, kudy a jak stříhat, aby to v tu chvíli bylo pro mě nejlepší ❤️😊 Asi bych si k nikomu jinému pro tuhle změnu nešla 🙏🥰 Cítím se krásně, nově, lehce i žensky a prostě přesně, jak jsem si přála, když jsi se mne před stříháním ptala 🌹🍃 Děkuju a srdečně doporučuji ostatním 😊❤️😍
Tereza Fortinovástudentka
Moniko, já ti opravdu moc děkuju!!! Hrozně sem se toho bála 🙈 a úplně zbytečně… sem moc ráda že sem se odhodlala ❤️ vytvořila si mistrovské dílo... Jsem nadšená, že se ty vlasy se lépe rozčesávají, nejsou tak těžký a cítím se víc sexy ... 🥰
Veronika Puršována mateřské
Monika není jen tak ledajaká kadeřnice. Vlasy stříhá nejen tak, aby ladily k obličeji, ale také podle toho, v jaké životní situaci člověk zrovna jsem a jaký mám záměr. Takže ještě před umytím vlasů jsme si spolu nejprve popovídaly, Monika se během toho na mě ladila a teprve potom přišli na řadu na nůžky:) Já jsem s výsledkem moc spokojená!
Hanka B.tlumočnice a překladatelka