Monika Kudelová

Průvodkyně k radosti, vnitřní svobodě a prožívání života všemi smysly.

Inspiruji, učím a ukazuji lidem jak prožívat svůj život naplno, radostnou a vášnivou sexualitu, tvořivost, malování mandal a také léčivý doteksmích...

Že žiji život naplno,
z úsměvu je patrno

odvaha, vůle, elán stačí,
že ve mně radost
s dobrou náladou tančí… 🙂

Narodila jsem se mámě a tátovi jako každý tady na světě. Milovali se a skrze jejich sexuální spojení jsem přišla na svět. Věřila jsem, že jsem tu proto, abych jednou taky okusila tu nádhernou vášnivou, naprosto úžasnou, šťavnatou sexuální a orgasmickou zkušenost o které se i hodně mluví. A pochopitelně také, abych prožívala v životě radost, štěstí a spokojenost.

Realita v mém životě ale byla trochu jiná.

Když jsem se dostávala do puberty, prožívala zklamání z prvních vysněných lásek. Zneužití důvěry a následně i sexuální obtěžování, které během života jen gradovalo a dostávala jsem se čím dál častěji do velmi nepříjemných situací, za které ač jsem je nevyvolávala, ale bála se jich, tak se děly a pak jsem se za sebe strašně styděla.
A měla pocit, že si nezasloužím ani kousek lásky.

Jak je to možné? Co se stalo? Proč? 

Potkávaly mě různé situace. Třeba v tramvaji, když jsem stála v zadním vagónu a dívala se jak koleje ubíhají, najednou jsem cítila něco divného. Začal o mě onanovat muž, já prvně nechápala, co se to děje, než mi to došlo. Jen jsem vytřeštila oči, ale nebyla schopna se za sebe postavit a cokoliv říct. Jen jsem vystoupila dřív, než jsem potřebovala. Styděla jsem se, že se mi to děje.
Jako bych byla kus hadru a každý se může otřít.

Nebo jeden muž mi do drinku dal nějakou drogu, aniž bych o tom věděla. Nikdy předtím ani po tom jsem žádné drogy nebrala. Já si nic nepamatovala, jen druhý den jsem viděla ve vzpomínce záblesk sexu s ním. Nebyl to muž, kterého jsem si vybrala a milovala ho. Naopak, každou jeho nabídku na rande jsem odmítala.

Potom jsem se cítila, že jsem udělala něco hrozného, že jsem špinavá, zneužitá, podvedená a vůbec mi ze mě nebylo dobře.
A navíc jsem si to kladla za vinu a že jsem zklamala sama sebe.

Neustále mě hlodal červík: „Můžeš si za to sama!“

Tyhle nepříjemné situace a mnoho dalších zkrátka patří k mé minulosti. Bylo pro mě hodně těžké o nich začít mluvit. Tenkrát jsem se svěřila jen kamarádce a ta mi řekla, že to zná. Když se jí něco takového stane, tak se nyní už dokáže za sebe postavit. Podpořila mě a hodně inspirovala.

A já sebrala veškerou sílu a odvahu a řekla sama sobě:

„A DOST!
Už nedovolím nikomu, aby se takhle ke mně choval.
Mám svou hodnotu, důstojnost a zasloužím si lásku.“

Všechny tyhle nepříjemné sexuální situace mě ovlivnili natolik, že byl pro mě problém si najít dlouhodobý vztah. Ne, že bych neměla žádné vztahy, ale byly jen povrchové a krátkodobé.

Nebyla jsem schopná se nikomu otevřít, důvěřovat, natož se uvolnit. A dokonce se tak odevzdat, že si dovolím prožívat svou sexualitu naplno a až dokonce.

Ano, myslím tím „dosáhnout orgasmus“. To mě trápilo opravdu hodně. Chtěla jsem orgasmus prožívat. Roztančit a rozeznít svou jóni. Moc jsem si to přála. Uvědomila jsem si, že musím nejprve začít milovat sama sebe a důvěřovat si.

Začala jsem navštěvovat různé seberozvojové a tantrické semináře a kurzy, výcviky, meditace, které mi pomáhaly se otevírat a přibližovat se sama k sobě. Pracovala jsem na svých prožitých bolestech různými způsoby, různými technikami, meditacemi, které mi spontánně během mého léčení přicházeli. 

A díky tomu, co jsem prošla pomáhám i dalším ženám dostat se do své síly a začít zářit. Vytvořila jsem online trénink "Uvolni se v posteli", kde budeme pracovat metodou SESTUP™. 

A nakonec jsem objevila zázračný lék - smích. 

Smích a humor je totiž léčivý nástroj a hodně trasformativní. Uvolňuje blokády v celém nervovém systému i fyzickém těle. Na to, aby mohl přijít orgasmus je potřeba být uvolněná...

A nejen to. Já sama jsem si díky smíchu zachránila svůj život, když se mi sesypal celý život a já chtěla umřít, skočit do Vltavy a utopit se. Jen jsem si to představila... jak tam skáču… uvědomuji si, že umím plavat, sakra, takže se nic nevyřeší… můj život neskončí… tak vylézám na břeh… a jedu mokrá MHD zpět domů…

To byl ten bod, který mě ze srdce rozesmál a já dostala záchvat smíchu, že se lidi otáčeli, koukali na mě jak na blázna, že tam sedím na břehu sama a řehtám se na plné pecky. Ale mě se úpně ulevilo.

S kamarádkami, jedna z nich je i moje duchovní učitelka - Sofie Kalyani, jsme cestovaly na Bali a navštívily mimo jiné ašrám, kde probíhají 3 x denně  smíchové meditace. A tam mě ponoukla, že bych smích měla učit... Moje reakce byla: „Co blázníš? Jak bych to asi tak měla dělat? Ha Ha…Copak to jde? Uf! Co? Hmm..." A ona se jen usmívala a dodala: "Kdo jiný než ty, by měl učit smích…?"

Začala jsem téma smíchu více zkoumat a našla propojení smíchu a orgasmu.

Způsob, co a jak by mohlo ostatním pomoci. Improvizovala jsem. U přátel to mělo velmi pozitivní ohlasy, což mě také podpořilo, když jsem si v tom moc nevěřila. Ve finále jsem byla z tohoto nápadu naprosto nadšená a vážně i vesele jsem toužila učit smích. Vždyť tohle téma je moje podstata.  Později jsem objevila, že existuje jóga smíchu a stala se certifikovanou lektorkou.

Uvědomovala jsem si na sobě, u svých přátel i klientů, jak jednoduchý a úžasný je smích nástroj. Jak na psychické tak i fyzické bolesti.
SMÍCH JE DAR A LÉK!

Smích zpřítomňuje a uvolňuje. A to na všech úrovních. Dokonce i sexuálně. 

Chodí za mnou hlavně ženy, které procházejí tím, co já nebo podobnými situacemi a psychickými bolestmi ať už na individuální konzultace, semináře nebo rituály. Pozoruji jak čím dál víc žen trápí, že neprožívají orgasmické stavy. 

Osobně provázím ženy tématem otevření se sebelásce, prožívání své ženskostiorgasmu. Je to výhoda pro ženy, které ještě nejsou připraveny veřejně o tom hovořit, ale chtějí s tím něco dělat a změnit.

Moc ráda vás uvítám ve fb skupině NEKTAR ŽIVOTA, kde probíráme ženská temata.

Začala jsem na toto téma psát knihu "Smíchem k orgasmu", ve které píšu o svých zkušenostech, zkušenostech klientů, masturbaci ženským způsobem a jak mně smích pomohl se do orgasmu uvolnit.

Těším se až půjde na světlo.
Taky se těšíte? Zde můžete zanechat kontakt a budete mezi prvními, co se dozví, že už je hotová a k přečtení.

S velkou radostí pořádám několikrát do roka seminář "S-mějme se rádi",  kde společně objevujeme naše bloky, proč se často nesmějeme, proč nejme spontánní, uvolnění a neradujeme se jako málé děti. Hledáme takzvaný „knoflík smíchu“, který můžeme zmáčknout, kdykoliv chceme nebo potřebujeme. Součástí semináře jsou praktická cvičení, meditace, hravost, relaxace a další techniky. 

Jsem vděčná, že jsem si na přirozený dar smíchu vzpomněla.

A vidím, jak moc smích pomáhá v náročných nebo nepříjemných situacích, stresu i fyzických bolestech a rozpuští sexuální bloky. Když se směji, jsem v totální přítomnosti a jakékoliv starosti, stres či špatná nálada mizí. Jsem čím dál víc šťastnější a dělá mi velkou radost smích šířit mezi ostatní lidi.

Zjistila jsem jak dávání pozornosti tomu co chci cítít a posilování radosti a smíchu pomohl nejen mě, ale mým klientům a vytvořila jsem online kurz "Posilovna radosti", který si můžete procházet ve vlastním tempu v pohodlí domova. 

Smích je ten dar, kdy jsem se uvolnila a začala jsem být víc otevřená a příjmající i po sexuální stránce. A i orgasmus přišel. Děkujiiii. 

Stačí začít jen pouhým úsměvem a hned je život veselejší. 

Když se podívám zpětně na svůj život, vidím spoustu příležitostí se dostat do vlastní ženské síly, zdravé sexuality, důstojnosti, důvěry v sebe, stanovení si hranic, sebeléčení, radosti ze života a prožití nepříjemných situací i jiným způsobem, než jak to bylo dříve. Přesto, že to nebyly situace a prožitky, na které bych byla hrdá, jsem vděčná, že jsem je zvládla a že stojím na svých nohou v přítomnosti a v úctě ke své cestě.

V lásce a podpoře jsem pro vás tady.

Více o mně - vzdělání a kurzy

 

"Ať už je pravda příjemná nebo nepříjemná, je osvobozující." Paolo Coelho